Студенти-парамедики ТНМУ отримали премії за кращі мотиваційні есеї

Місяць тому з ініціативи викладачів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського і за підтримки Всеукраїнської ради реанімації було оголошено конкурс на кращий есей та відеоролик про професію парамедика серед студентів ТНМУ, які здобувають цей фах.

Темою творчого завдання було показати те, як молоді люди освоювали обрану спеціальність упродовж першого року навчання. Головна мета конкурсу – популяризація професії парамедика. Загалом взяло участь 7 студентів.

До оцінювання творчих робіт було залучено викладачів, які замаються підготовкою парамедиків, представників Всеукраїнської ради реанімації, практичних лікарів, студентів старших курсів.

Після ретельного прочитання творчих доробків журі визначило трьох переможців. Перше місце отримала Аліна Томків (есей прочитати можна тут: Аліна Томків), друге – Ірина Пащук (есей прочитати можна тут: Ірина Пащук), третє – Ігор Свірський (есей прочитати можна тут: Ігор Свірський).

Матеріальну мотивацію для молодих людей надала Всеукраїнська рада реанімації. Премія за перше місце – 3000 гривень, друге – 2000 гривень і третє – 1000 гривень. Особливу подяку організатори конкурсу висловлюють Віталію Крилюку.

Вітаємо студентів з їх перемогою. Бажаємо їм стати висококваліфікованими парамедиками!

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.