Меню Закрити

Подяка ТДМУ за участь в Проекті сприяння доброчесності в Україні

На адресу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського нещодавно надійшла подяка за участь та підтримку Проекту сприяння доброчесності в Україні. Нагадаємо, що ТДМУ один з десяти українських вищих навчальних закладів, які беруть участь в цьому проекті, що реалізовується Американськими радами з міжнародної освіти у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Посольства США. Його актуальність пов’язана з тим, що новий закон «Про вищу освіту» заклав основи для університетської автономії, а відповідні підзаконні акти дали змогу університетам впроваджувати академічну, фінансову та кадрову автономію.

У проекті також беруть участь такі виші: Луцький національний технічний університет, Донецький національний університет, Тернопільський національний економічний університет, Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Сумський державний університет, Харківський національний університет імені В.Каразіна, Запорізький державний університет, Інститут міжнародних відносин КНУ імені Т.Шевченка, Одеський національний університет імені І.Мечникова (https://www.tdmu.edu.ua/2016/03/23/tdmu-uchasnyk-proektu-spryyannya-dobrochesnosti-v-ukrayini/).

Координаторами проекту від викладацького складу ТДМУ стала доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги Оксана Сидоренко , від студентів – студентка 3 курсу медичного факультету Ірина Підгайна та студент 3 курсу стоматологічного факультету Андрій Михнюк. Детальніше тут: https://www.tdmu.edu.ua/2016/06/10/predstavnyky-tdmu-vzyaly-uchast-v-treningah-v-ramkah-proektu-spryyannya-akademichnij-dobrochesnosti-v-ukrayini/

подяка

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.