ТНМУ підписав угоду про співпрацю з Тернопільським академічним ліцеєм «Українська гімназія» імені І.Франка

Ректор Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського, професор Михайло Корда та директор Тернопільського академічного ліцею «Українська гімназія» імені І.Франка Микола Федоруц уклали угоду про співпрацю з профорієнтаційної діяльності серед школярів, поєднання освітнього процесу з науково-дослідницькою діяльністю, підготовки учнів до участі у всеукраїнських і міжнародних заходах, підвищення якості надання освітніх послуг тощо.

(Зліва направо) директор Тернопільського академічного ліцею «Українська гімназія» імені І.Франка Микола ФЕДОРУЦ і ректор Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського, професор Михайло КОРДА

Під час зустрічі очільники навчальних закладів домовилися про участь представників професорсько-викладацького складу університету в освітньому процесі ліцею, супровід і керівництво учнівськими науковими роботами у МАН України, організацію інформаційно-просвітницьких заходів для школярів студентами ТНМУ, консультування та профорієнтаційну роботу, екскурсії й ознайомлення з освітньо-виховною, науковою діяльністю ТНМУ, залучення учнів ліцею до науково-дослідної діяльності, молодіжних проєктів університету та ін.

Михайло Корда та Микола Федоруц засвідчили взаємну повагу, сподіваються на успішне втілення запланованих проєктів і цікаві ініціативи заради покращення якості надання освітніх послуг та активізацію профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.

Інформацію надав відділ комунікації та маркетингу ТНМУ

Світлина Миколи ВАСИЛЕЧКА