ТНМУ – партнер нового проєкту Erasmus+ «Open4UA»

Цей проєкт належить до напрямку Strand 3 «Структурні проєкти на підтримку реформ» у програмі «Розбудова партнерства у вищій освіті» (Capacity Building in Higher Education). Головна мета сприяння розвитку інтернаціоналізації. Окрім закладів вищої освіти, до реалізації таких проектів залучають представників органів державної влади, які визначають національні пріоритети.

Партнери ТНМУ:

• Координатор проєкту – Національний університет «Львівська політехніка»
  • Міністерство освіти і науки України
  • Міністерство освіти, науки і спорту Словенії
  • Національний фонд досліджень України
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
  • Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  • Бердянський державний педагогічний університет
  • Маріупольський державний університет
  • Вільний університет Брюсселя (Бельгія)
  • Делфтський технічний університет (Нідерланди)
  • ГО «Інноваційний університет»
  • ГО «Інститут відкритої науки та інновацій»
  • ГО «Stichting eIFL.net» (Нідерланди)
  • Eurodoc – Європейська рада докторантів і молодших дослідників (Бельгія)
  • Університет м. Любляна (Словенія)
  • Amsterdam University Medical Center (Нідерланди)
  • Українська бібліотечна асоціація
  • Центральна технічна бібліотека Університету Любляни (Словенія)
  • Dutch Research Council (Нідерланди)

«Open4UA» сприятиме розвитку науково-орієнтованої економіки України для післявоєнного відновлення шляхом реформування системи вищої освіти. Це буде досягнуто шляхом визначення пріоритетів відкритої науки на різних рівнях: від національної політики до окремих дослідників.

Проєкт сприятиме реформам вищої освіти та науки в Україні на основі провідних практик та досвіду партнерів з університетів країн-членів ЄС.

Прокрутити вгору