ТНМУ виграв у конкурсному відборі «Партнерська ініціатива NWO-НФДУ 2023» від Королівства Нідерландів

NWO Hop-On Call for Researchers Based in Ukraine: NWO-NRFU Partnership Initiative – це додаткові можливості для українських дослідників від Датської дослідницької ради NWO за підтримки Національного фонду досліджень України. Українські наукові установи можуть отримати лише один грант в рамках цього конкурсу.

У рамках цього гранту професор Оксана Боярчук долучиться до проєкту «Розвиток та соціальний вплив лікування генетичних захворювань за допомогою стовбурових клітин» («CURE4LIFE: Development and societal impact of stem cell based genetic medicines»).

Керівник проєкту з Нідерландів – професор Frank Staal, який є професором молекулярної біології стовбурових клітин у Школі медицини Лейденського університету, співдиректором LUMC Flow Cytometry Core Facility і обіймає посади викладача в Делфтському технологічному університеті та Erasmus MC, Роттердам, Нідерланди.

Прокрутити вгору