Міжнародна PhD програма (International PhD Programme )

Будучи аспірантом міжнародної аспірантської програми (IPP), ви можете працювати над захоплюючими проектами, пов’язаними з головною темою регуляції генів, епігенетики та стабільності генома, а також приєднатися до нашої жвавої спільноти IPP, у яку входять близько 200 студентів з усього світу!

У IPP беруть участь лабораторії з Інституту молекулярної біології (IMB), Університету Йоганна Гутенберга (JGU) та Університетського медичного центру (UMC).

Пропонують проекти по вивченні таких тем:

• Старіння та хвороба
  • Біологія РНК
  • Відновлення ДНК і стабільність геному
  • Епігенетика та ядерна динаміка
  • Біоінформатика та обчислювальна біологія
  • Генна регуляція та еволюція
  • Протеостаз і поділ фаз

У рамках цих проектів ви матимете можливість тісно співпрацювати з провідними вченими, отримати цінні навички та пройти навчання з новітніх методів, таких як CRISPR/Cas редагування геному, секвенування наступного покоління (NGS), моделювання генної мережі, мас-спектрометрія та супер- роздільна мікроскопія. Для отримання додаткової інформації перегляньте теми досліджень.

Крім того, IPP проводить багато наукових і соціальних заходів. Дізнайтеся більше про IPP пропозиції тут.

Також проводяться літні конкурси «Молекулярні механізми в стабільності генома та регуляції генів» і «Молекулярна біомедицина та старіння»! Для деталььної інформації перегляньте сторінки «Подати заявку на IPP» і «Пропоновані проекти», щоб дізнатися більше про відповідність вимогам і процес подання заявки.

Щоб отримати більше інформації про IPP, перегляньте Короткий огляд IPP. Деталі за посиланням

Прокрутити вгору