Конференція молодих науковців «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2024»

16–17 травня 2024 року в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України триватиме щорічна наукова конференція-конкурс молодих науковців «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2024». Формат заходу – змішаний (офлайн і онлайн).

Напрями роботи:

•        біохімія;
•        біотехнологія;
•        молекулярна і клітинна біологія;
•        медична біохімія.

Робочі мови доповіді – українська, англійська. Мова тез – лише англійська.

Тези, оформлені згідно з вимогами, необхідно надіслати до 20 квітня 2024 року на електронну скриньку Ради молодих учених Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України: Council.Y.S@gmail.comДля участі у конференції та конкурсі наукових робіт потрібно також попередньозареєструватися.

Тези конференції буде опубліковано в журналі«Biotechnologia Acta».

УВАГА! На момент проведення конференції вік учасника не має перевищувати 35 років. Учасник гарантує, що представлену на конкурс роботу не було подано до друку чи опубліковано раніше.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/L4YkJ5ghGu2RXzhz9

Прокрутити вгору